Tudi letos smo naše tradicionalne družabne igre organizirali v Gorajtah. Pozdravni nagovor sta imela Dušan kot organizator iger in direktorica Mirjana Česen.

Vsaka enota je pripravila svojo igro. V kranjski enoti smo si zamislili, da bi bowlali. Razdelili smo se v štiri enake skupine, da pa je bilo še bolj zabavno, je vsak tekmovalec pred zbijanjem vrgel kocko, ki mu je povedala, koliko metov bo imel.

Šenčurjani so nam pripravili zabavno pihanje mehurčkov.

Tržičanke so demonstrirale met perjanice z loparjem skozi obroč, poskusili smo tudi vsi ostali in prav dobro nam je šlo.

Ločani, organizatorji iger, pa so nam pripravili sladico, ki jo je bilo potrebno čim prej pojesti. Nihče ni imel težav pri tem, le malo smo se popackali…

Igre smo zaključili s piknikom.

Leave A Comment