Gospa Dina, učiteljica računalništva na OŠ Bistrica, kamor že leta hodimo na ure računalništva, kjer uporabnikom pri delu z računalnikom pomagajo učenci petega razreda, nam je tudi letos ob zaključku šolskega leta pripravila teniški turnir. Ta je bil letos posvečen spominu na našo Marto, uporabnico, ki je žal ni več med nami. Na pomoč pri izvedbi turnirja  nam  je letos priskočila še gospa Marija,  upokojena učiteljica in prostovoljka, ki prihaja k nam na literarne urice in njeni prijatelji – ljubiteljski tenisači.
Dina je ob spominu na našo Marto pripravila lep plakat: Tisti, ki jih imamo radi, nikoli ne odidejo.

Vsakodnevno sprehajanje mimo urejenih teniških igrišč v Križah, je v naši Marti vzbudilo veliko željo po igranju tenisa. To željo smo ji pred leti izpolnili in jo tradicionalno nadaljujemo z varovanci VDC Kranj, enote Tržič, kot zaključno srečanje računalniških delavnic.
Draga Marta, hvala za odlično idejo, mi pa obljubljamo , da se bomo tebi v spomin vsako leto na teniških igriščih v Križah, pozabavali z loparjem in rumeno žogico.

Teniški turnir je bil zelo zabaven, zahteven in uspešen. Ob  koncu smo vsi prejeli še medalje, ki smo jih pripravili v enoti. Posladkali smo se s sadjem ter za  malico pripravili piknik s čevapčiči.
Ob zaključku smo se vsem lepo zahvalili in se z našo Dino dogovorili da se vidimo ponovno jeseni na uricah računalništva.

 

Leave A Comment