Več učencev Osnovne šole Helene Puhar je pri nas opravljalo prakso. V tem času so spoznali novo okolje, novo delo, pridobili so nove prijatelje – bodoče sodelavce. Druženje je bilo koristno in prijetno. Ob zaključku prakse smo povabili učence v VDC, kjer smo pripravili skromno pogostitev, dan pa smo nadaljevali s plesom.

Leave A Comment