Tudi letos smo se v škofjeloški enoti za srečanje s starši in skrbniki skrbno pripravljali že nekaj časa. Uporabniki so skozi svoj nagovor predstavili dogodke preteklega leta, se zahvalili za številno udeležbo in z lepim voščilom pospremili prisotne v leto 2015.
V svojem glasbeno – plesnem programu so pokazali, kako znajo iz orffovih glasbil in harmonike zvabiti prijetne zvoke. Skupaj smo se zavrteli na skladbo Silvestrski poljub.
Goste smo postregli z napitki, kavo in slaščicami. Na veliko veselje se nam je pridružila direktorica VDC Kranj Mirjana Česen, ki je vsem zaželela lepe praznike ter srečno Novo leto 2015.

















