December je mesec, v katerem si izrekamo novoletna voščila in zahvale za sodelovanje v iztekajočem letu. Z lepimi željami smo si novoletno voščilo izmenjali z županom Škofje Loke gospodom Mihom Ješetom, ki nas obiskal v naši enoti in zelo razveselil uporabnike in zaposlene.

S krajšim programom, ki je bil glasbeno in plesno obarvan, so uporabniki deževen dan naredili bolj razigran in poseben.

Med razgovorom z županom smo se posladkali z dobrimi slaščicami.
Preživeli smo zares prijetno dopoldne in želimo si, da bi jih še mnogo, saj smo si to zaželeli tudi z novoletnim voščilom.

 

Leave A Comment