Osnovna šola Helene Puhar nas je povabila na praznični koncert. Glasbena šola Kranj se je prijazno ponudila in priredila nastop štirih različnih skupin. Uživali smo v nastopu godalnega in harmonikarskega orkestra, orkestra flavt, za zaključek pa so nastopili kitaristi in nam z božičnimi pesmi pričarali praznično vzdušje.






