V prazničnem decembru smo v sodelovanju s Šolskim centrom Kranj priredili bobnarski nastop, vključili pa smo tudi ostale inštrumente, predvsem Orffove. Sodelovali so profesorji, dijaki in naši uporabniki.
Uživali smo v divjih ritmih, ki so nas čisto prevzeli. Prostor smo napolnili z neverjetno energijo, polno mladostnega poleta, živahnosti in glasbenega navdušenja.


































